Home KRYESORE Kryeministri ...

Kryeministri Rama takon Elon Musk në Itali: Me Mister X në Romë!

745
0

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, me ftesë te homologes, Georgia Meloni, ka marrë pjesë në forumin ‘Atreju’ të organizuar nga partia Fratelli d’Italia.

Gjatë këtij eventi Edi Rama ka takuar edhe kreun e Platformës X, Elon Musk. Eshtë vetë Rama që ka ndarë në rrjetin social “Facebook”, një video nga takimi me Musk.

Sikurse duket në pamje Rama shfaqet duke biseduar me Musk dhe rrethohet nga gazetarë dhe kameramanë të shumtë.

“Me Mister X në Romë”, ka shkruar Rama krahas pamjeve nga takimi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit