Home KRYESORE Kryeministri ...

Kryeministri Rama uron 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

223
0

Kryeministri Edi Rama ka uruar 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.

Rama postuar një foto të veçantë dhe shkruan: Mirëmëngjes. Gëzuar përvjetorin e 111 të Flamurit të Pavarësisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit