Home Aktualitet Kryeministri ...

Kryeministri publikon pamje përrallore nga Saranda: E vizitojnë mijëra turistë nga e gjithë bota (VIDEO)

618
0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me pamje përrallore nga Saranda, ku së fundmi është ndalur një korcere gjigante me mijëra turistë nga e gjithë bota.

MIRËMËNGJES
dhe me Sarandën që mirëpret turistë nga e gjithë bota e vizitohet në të gjitha mënyrat duke qenë prologu i një viti turistik të shkëlqyer, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit