Home KRYESORE Kryeministri ...

Kryeministri vizitë dhe foto nga Budapesti

28
0

Kryeministri Rama nga Hungaria, ku ndodhet për vizitë zyrtare me ftesë të kryeministrit hungarez, ka postuar foto me futbollistin shqiptar Myrto Ozuni.

Ja se ç’shkruan Rama:

“Në Budapest me këtë shqipon që guxoi t’i bënte gol Juves në Champions, po që qenka një flori djalë, përveçse golashënuesi më i mirë i kampionëve të Hungarisë”

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit