Home KRYESORE Kryeministri ...

Kryeministri zbulon pamje nga punimet brenda Piramidës: Hap pas hapi po merr jetë… (VIDEO)

832
0

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, ka zbuluar disa pamje nga punimet brenda Piramidës.

Krahas pamjeve, Rama shkruan se hap pas hapi po merr jetë shtëpia e qendrës më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon.

Në vijim postimi i plotë i Ramës: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me këto pamje nga kantieri i Piramidës, ku hap pas hapi po merr jetë shtëpia e qendrës më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon, ju uroj një ditë mbarë🙏

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit