Home KRYESORE Kryeministri ...

Kryeministri zgjohet në malet e Mirditës (foto)

4860
0

Edi Rama është zgjuar sot në malet e Mirditës! Si një mirditor nga origjina kryeministri ka postuar këtë të dielë, datë 21 prill 2024, një foto mbresëlenëse.

Rama shkruan: “MIRËMËNGJES

dhe me këtë pamje të liqenit të Qafë-Mollës në Mirditë, një brilant në gjerdanin e kodrinave të gjelbëruara përreth, ju uroj një të diel të paqtë”.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit