Home Aktualitet Kujdes, pamje...

Kujdes, pamje të rë*nda/ Shqiptari dhe gruaja e tij dhu*ohen në mes të Athinës (VIDEO)

180
0

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në mes të Athinës. Një çift shqiptar janë rrahur barbarisht. Gjithçka ka ndodhur pak pas orës 10:00, kur dy makina ndodheshin në semafor në kryqëzimin e rrugëve Ieras Odos dhe Thebës. Më pas për një arsye të panjohur drejtuesit e dy mjeteve kanë nisur të bisedojnë dhe nga njëra veturë kanë zbritur tre persona të cilët janë nisur drejt çiftit. Ata iu afruan dhe filluan të rrahin burrin 43 vjeçar, me origjinë shqiptare ashtu edhe gruan në të njëjtën moshë që ishte në makinë së bashku me të.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit