Home KRYESORE Kur boksieri ...

Kur boksieri mirditas Ndue DODA shkruante historinë, asokohe nuk kishte trukime ndeshjesh

1389
0
“Sport-arkiv:
Kur boksi ishte i vertetë dhe nuk trukohej. Boksieri mirditas Ndue DODA, ish Kampion i Madh!”- shkruan gazetari Gjergj Marku.
Ndue Doda mbetet në historinë e këtij sporti si kampion dhe që dha shpirtin për këtë sport të fortë.
Ndërsa në ditët tona edhe ky sport po trukohet si futbolli.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Karnavalet në Shkodër

0

Lajmet e Fundit

Te Fundit