Home Aktualitet “Kur bu...

“Kur budallallëku nuk ka fund…!”

1678
0

Ismet Drishti, një nga gazetarët më të njohur, ka publikuar këtë foto ku shikohet se një njeri ka vendosur panel diellor në çati dhe sipër panelit ka vendosur një çati për ta ruajtur nga dielli…!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit