Home Aktualitet Kur dhëmbët m...

Kur dhëmbët me paladium dhe platin, kushtojnë 850 mijë dollarë!

151
0

Ylli i famshëm, Kanye West, pas aksidentit me makinë, i cili i la nofullën e thyer, ka vendosur implantet me vlerë 850 mijë dollarë – të njohura si “protezë fikse”.

West punoi së bashku me të vetëshpallurin “Babai i Stomatologjisë Diamanti”, Dr. Thomas Connelly, për të “prodhuar” dhe “përshtatur” protezat, të cilat përfshinin gjithashtu materiale paladium dhe platin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit