Home Ekonomi Kursi i këmbi...

Kursi i këmbimit valutor 19 nëntor 2023/ Euro dhe Dollari nuk surprizojnë!

34
0

Dollari amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.9 lekë.

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.4 lekë dhe shitet me 119.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.4 lekë, ndërsa në shitje me 107.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69 lekë dhe në shitje me 71.4 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Ekonomia

Më shumë nga Ekonomia

Lajmet e Fundit

Te Fundit