Home Aktualitet Kursi i këmbi...

Kursi i këmbimit valutor, 26 shtator 2023

0
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë.

Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 105.4 lekë dhe do shitet me 106.2 lekë. Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 108.4 lekë dhe do shitet me 109.4 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 120.8 lekë dhe do shitet me 122 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit