Home Aktualitet Kursi i këmbi...

Kursi i këmbimit valutor 3 dhjetor 2023 – Me sa shiten euro dhe dollar këtë të diel

811
0

Sot, më 3 Dhjetor 2023,

Dollari amerikan blihet me 93 lekë dhe shitet me 94.5 lekë.

Euro blihet me 101.4 lekë dhe shitet 102.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 106.7 lekë, ndërsa në shitje me 108.2 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.7 lekë dhe shitet me 119.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68.8 lekë, ndërsa në shitje me 70.6 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit