Home Aktualitet Laert Haxhiu ...

Laert Haxhiu dënohet me burgim të përjetshëm

65
0

Gjykata e Posaçme dënon me burgim të përjetshëm Laert Haxhiun. Ai akuzohet për atë që njihet si masakra e Lushnjës në shtator të vitit 2017, ku humbën jetën Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit