Home Aktualitet ”Lamë s...

”Lamë shokët prapa”, apeli i të burgosurit në Vlorë: Aman zgjeroni pak amnistinë për ata të SPAK-ut

61
0

Sot burgjet e vendit hapën dyert, përshkak të Amnistisë Penale. Nga përfituesit është edhe një i burgosur i dënuar për armëmbajtje pa leje. Nga amnistia kishte përfituar 4 muaj dhe ndërsa largohet ka dhe një kërkesë. ”Liri! Aman atë aministinë ta zgjerojnë edhe cik më shumë. Për ata të SPAK-ut se, gjynah i lamë shokët aty prapa, mirë është t’i zërë dhe ata”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit