Home Sporti Lazio ngec ed...

Lazio ngec edhe ndaj Monzës, Sarri tani rrezikon shkarkimin

1
0

Lazio nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 1-1 në “Olimpico” ndaj Monzës. Goli i Ciro Immobiles në minutën e 12-të me 11-metërsh dha përshtypjen se do të ishte një sukses i lehtë për Lazion, por në të 36-tën Gagliardini do të barazonte shifrat.

Për minuta të tëra bardhekaltrit ushtruan presion në gjysmëfushën e Monzës në kërkim të golit të fitores, por miqtë luajtën mjaft mirë dhe e merituan plotësisht këtë barazim.

Lazio mban vendin e 15-të me vetëm 4 pikë pas 5 javëve të para, duke vendosur në rrezik pozicionin e Sarrit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit