Home ShowBiz Ledjona &#822...

Ledjona ”ushtare” e Julit? Gazetarja i përgjigjet Romeos: Unë më shumë rri me Albin…

104
0

Gjatë diskutimeve këtë Prime, Romeo tha se Ledjona është ushtare e Julit. Ledioni e pyeti gazetaren sesi e komenton këtë gjë, dhe u shpreh se ajo më shumë rri me Albin sesa me Julin.

”Romeo ka një problem që nëse ia thua diçka në sy që atij nuk i pëlqen të kthehet kudnër. Ai thotë vetëm që je njeri i keq, fjala më e keqe ëhstë je ushtar.

Nuk ka asnjë argument që të më thotë mua ushtar. Nëse ka një person që unë rri më pak është Juli. Unë më shumë rri me Albin, se kuptoj. Unë do rri me të jgithë ata persoant që ndihem mirë”,-tha Ledjona.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit