Home ShowBiz ”Liami ...

”Liami ma*jak”, Arbër Hajdari ironizon banorët: Fillova të frikësohesha dhe unë! U përdor situata

135
0

Sonte në Prime u diskutua për sherrin mes Heidit, Liamit dhe banorëve të tjerë. Opinionisti Arbër Hajdari tha se banorët e kanë tjekaluar me fjalën ”manjak” ndaj Liamit.

Arbër: Dua të të pyes ke apo s’ke frikë?

Heidi: Unë tani nuk kam frikë, por që s’kam, s’kam besim fare tek prezenca e Liamit në shtëpi, nuk di çfarë mund të bëjë.

Arbër: Fillova të frikësohesha edhe unë jashtë, të thënë 5 herë të njëjtën gjë nis reflekton robi, situata, u vendos t’i përdoret kjo situatë dhe të fundoset Liami,të akuzosh për manjak nuk di çfarë mund të akuzohesh tjetër, siç bëri Liami një skemë, bëtë edhe ju një skemë. Një pjesë kur i the ‘jashtë’, ishte kërcënuese?

Heidi: Kur ka thënë ke burrin të të mbrojë, i thashë kam dhe babin.

Arbër: Po pse qesh?

Heidi: Jam në siklet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit