Home Aktualitet Lindita Nikol...

Lindita Nikolla prezanton Blendi Klosin në Lezhë, drejtuesin e ri të qarkut

100
0

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla ka zhvilluar një takim me përfaqësuesit politik të qarkut të Lezhës. Në këtë takim është prezantuar drejtuesi i ri i qarkut të Lezhës për PS, Blendi Klosi.

Të pranishëm në të takim ishte edhe sekretari i përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri, si dhe deputete socialistë të Lezhës Eduard Ndreca, Shpresa Marndoj dhe kryetarët e bashkive Pjerin Ndreu, Ndrec Dedaj dhe Majlinda Cara.

Në Asamblenë e PS, kryeministri Rama bëri ndryshime në drejtuesit e qarqeve , ku në Lezhë në vend të Nikollës vendosi Blendi Klosin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit