Home Aktualitet Lirohen 4 per...

Lirohen 4 personat që u ndaluan pas protestës së opozitës para bashkisë

16
0

Gjykata e Tiranës ka liruar 4 protestuesit të cilët u arrestuan dy ditë më parë për hedhjen e molotovëve dhe dhunën ndaj policëve gjatë protestës para bashkisë së Tiranës.

Gjykata caktoi masën “detyrim paraqitje” për protestuesit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit