Home Aktualitet Zjarre masive...

Zjarre masive në periferi të Athinës, shikoni si i përpin shtëpitë (VIDEO)

2
0

Zjarri masiv që përfshiu zonën e Tatoit, në periferi e Athinës ka djegur dhjetëra hektarë pemë dhe ka shkatërruar banesa dhe biznese të zonës.

Ende nuk dihet çfarë e shkaktoi zjarri, ndërkohë që forcat zjarrfikëse për punojnë për të neutralizuar vatrat e shumta nëpër pyje e në lagjen ku ndodhen shtëpitë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit