Home Aktualitet Lleshaj: Pse ...

Lleshaj: Pse Shqipëria prodhon djem që qëllojnë policinë?

145
0

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është përfshirë në debatin e vrasjes së “Dëshmorit të Atdheut” nga 21-vjeçari Aldi Rama, i cili më pas vrau edhe veten.

Pyetja që shtron Lleshaj është që pse Shqipëria prodhon djemtë që qëllojnë policinë.

“Ngjarja është aq e rëndë sa meriton reflektim të madh. Na la një shije të hidhur sot policia është goditur dhe duhet të shohim si dhe pse.

Tani si është mundur që Shqipëria prodhon djem të tillë që qëllojë policët.

Ai është produkt i shoqërisë tonë. Ne kemi një polici të vogël me ngjarja të mëdhaja, policia është e goditur”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit