Home KRYESORE “Lonely...

“Lonely Planet” propozon 9 destinacione, mes perlave pafund të Shqipërisë

425
0

Nga Thethi në Dhërmi, nga Shkodra në Gjirokastër, prestigjozja e udhëtimeve “Lonely Planet” propozon 9 destinacione mes perlave pafund të turizmit shqiptar, një super promovim në vigjilje të 2024-ës

“Ejani me mendje të hapur, me një plan të qartë dhe bëhuni  gati për t’u zhytur brenda një kulture të pasur si asnjë tjetër në Evropë”, është ftesa e revistës së njohur për të vizituar Shqipërinë

Link: https://www.lonelyplanet.com/…/best-places-to-visit-in…

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit