Home ShowBiz Luiz Ejlli dh...

Luiz Ejlli dhe Ledri Vula ndezin spekulime për një bashkëpunim mes tyre

94
0

Këngëtari Luiz Ejlli dhe reperi Ledri Vula, kanë ndezur kuriozitetin e fansave pasi kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa imazhe ku shfaqen së bashku brenda një studio muzikore.

Dyshja ka qenë në një sesion të përbashkët punues, dhe ky detaj ka nxitur spekulime nëse kjo është fillimi i një projekti të ri muzikor të përbashkët.

Duke marrë parasysh suksesin e tyre individual dhe popullaritetin e madh që kanë secili në skenën muzikore, kombinimi i potencialit të tyre artistik pritet të rezultojë në një krijimtari që do të kënaqë pritjet e larta të publikut.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit