Home ShowBiz Luizi bën “st...

Luizi bën “stjuardesën” në avion, iu flet pasagjerëve në avion (VIDEO)

1337
0

Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother Vip”, është një prej figurat më të dashura të publikut shqiptar. Ai po korr një sukses të jashtëzakonshëm me projektet e tij muzikore dhe jo vetëm.

Ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij personale të Instagram-it, Luizi ka ndarë një video qesharake për fansat e tij.

Teksa ka qenë duke udhëtuar me avion, ai është prezantuar si ‘stjuardesë’ duke iu folur pasagjerëve, sigurisht duke e shoqëruar dhe me nota humori.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit