Home ShowBiz Luizi revolto...

Luizi revoltohet me Armaldon: Kokrra e servilit

100
0

Luizi dhe Beati e nisën ditën duke folur për lojën që është krijuar deri më tani në shtëpi. Luizi u shpreh se situata është stabilizuar, nuk ka më sherre si në fillim, pasi të gjithë po e kuptojnë pozicionin e tyre në shtëpi.

Ai gjithashtu komentoi edhe lojën e Armaldos, i cili u rreshtua krah Oltës pak ditë më parë. Lëvizja e tij krijoi debat të ashpër me Luizin, i cili përdori epitet nga më të ndryshmet për të dhe e quajti të pabesë.

Duke biseduar me Beatin, Luizi tha se ai e dinte shumë mirë sesi do luante Armaldo, ndaj është përpjekur të nxjerrë anën e tij më të mirë, që ai mendonte se do e pëlqente edhe publiku.

Ai e cilësoi Maestron si legen dhe servil, pasi ai iu afrua Oltës që të mos e nxirrte atë në nominim.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit