Home Aktualitet Lulzim Basha:...

Lulzim Basha: Ne do mbrojmë demokracinë dhe do sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë

6
0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se demokratët e Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore të 25 prillit.

Sipas tij sot ata janë më të bashkuar dhe janë gati që ta çojnë deri në fund misionin që kanë marrë.

Mes të tjerash Basha shkruan se ai sëbashku me demokratët do e mbrojnë demokracinë dhe do sjellin një të ardhme më të mirë për Shqipërinë.

“Demokratët e qarkut të Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore, nuk e pranojnë rënien e demokracisë. Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin që kemi marrë mbi supet tona.

Ne do mbrojmë demokracinë dhe do sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët ” shkruan Basha.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit