Home Aktualitet Madhëria e ti...

Madhëria e tij Mbreti Charles i III ngjitet në skenë për të përshëndetur Ermonela Jahon

699
0

“Madhëria e tij Mbreti Charles i III ngjitet në skenë për të përshëndetur Ermonela Jahon dhe artistë të tjerë në përfundim të koncertit”- shkruan këtë të dielë ish-kryeministri Berisha.

Mediat britanike shkruajnë për talenten Ermonela Jaho.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit