Home Aktualitet Makina përpla...

Makina përplas këmbësoren 59-vjeçare në kryeqytet

5
0

Një këmbësore 59-vjeçare është përplasur nga një makinë në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës  13:05, në rrugën “Jordan Misja” ku makina me drejtues R. B., ka përplasur këmbësoren D. K., 59 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit