Home Aktualitet Makina përpla...

Makina përplas një person me biçikletë në rrugën Lezhë-Milot

29
0

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot, në fshatin Gajush.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:50 , ku mjeti me drejtues A.L., ka përplasur një qytetar që po udhëtonte me biçikletë, i cili mbeti i plagosur.

Deri më tani i lënduari nuk është identifikuar, ndërsa është transportuar në spitalin Rajonal Lezhë.

Drejtuesi i automjetit po shoqërohet në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit