Home Aktualitet Manastirliu p...

Manastirliu prezanton një nga vaksinatorët më shembullor të Shkodrës

35
0

Që prej muajit mars të këtij viti, në Shqipëri nisi dhe vijon procesi i vaksinimit. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar foton e Dan Rrahit, infermier prej 34-vitesh në qendrën shëndetësore të Postribës.

Ajo shkruan se ai është një prej vaksinatorëve shembullorë të Shkodrës, teksa thekson se procesi në këtë qytet po ecën me ritme shumë të mira.

“Prej 35 vitesh infermier në qendrën shëndetësore të Postribës, Dan Rrahi është një prej vaksinatorëve shembullor të Shkodrës, aty ku procesi i vaksinimit po ecën me ritme shumë të mira”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit