Home Aktualitet Manovra të rr...

Manovra të rrezikshme më furgon, i riu aksidenton për vdekje 80-vjeçarin

7
0

Një aksident me vdekje është regjistruar ditën e sotme në pranë fakultetit të inxhinierisë së ndërtimit në Tiranë.

Sipas njoftimit të policisë bëhet me dije se ” në një lulishte, gjatë shkarkimit të disa produkteve ushqimore në një dyqan mjeti furgon me drejtues shtetasin R.O., 29 vjeç, duke kryer një manovër kthimi pas, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar rreth 80 vjeç.”

I moshuri ka ndërruar jetë në vendngjarje duke mos patur mundësi për të marrë as ndihmën e parë mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit