Home ShowBiz Marina Vjollc...

Marina Vjollca rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim

1924
0

Marina Vjollca po rikthehet. Flasim për rikthim jo vetëm në ekran, por tek një dashuri e vjetër. Thuhet se ajo do jetë moderatore e emisionit sportiv dedikuar “Kampionatit Europian” në Tv Klan.

Shqiptarët do të mund të ndjekin ndeshjet e kombëtares kuqezi si dhe të gjithë skuadrave të tjera pjesëmarrëse në “Kampionatin Europian 2024” në Gjermani në Tv Klan këtë vit.

Ky emision rikthen Marinën te sporti pas 7 viteve. Ajo ka qenë bashkëmoderatore e emisionit sportive në Top Channel “Procesi Sportiv” krah Ed Manushit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit