Home Aktualitet Mbi 848 mijë ...

Mbi 848 mijë vaksinime anti-covid në Shqipëri, më shumë se 5 mijë në 24 orët e fundit

16
0

Procesi i vaksinimit anti-covid në vend ka nisur që nga muaji mars, dhe që atëherë e deri më tani, janë vaksinuar mbi 848 mijë qytetarë dhe po në 24 orët e fundit, janë vaksinuar më shumë se 5 mijë qytetarë. Po ashtu Shqipëria është konsideruar edhe shtet pa Covid-19.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit