Home Aktualitet Mbytet një pe...

Mbytet një person në plazhin e Durrësit, ende i paidentifikuar

10
0

Një person është gjendur i mbytur pranë shëtitores “Taulantia” në Durrës. Deri më tani nuk dihen detaje të hollësishme në lidhje me këtë ngjarje të rëndë, ndërsa mësohet se policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2021, në orën 19:40, në lagjen nr.1, Durrës, në breg të detit është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit