Home Aktualitet Me 160 km/orë...

Me 160 km/orë në Lushnjë-Rrogozhinë, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit

343
0

Është gjendur pa shenja jete trupi i F. Ibraliut, 22-vjeçarit, që mbrëmë me makinën e tij tip Ford ka dalë nga rruga në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë.

Mësohet se trupi i tij është gjendur brenda shkurreve dhe barishteve, shumë pranë mjetit të aksidentuar. Kujtojmë se makina është shkatërruar thuajse totalisht nga përplasja e fuqishme.

I riu ka ecur me shpejtësi tepër të lartë kur ka shkaktuar aksident, me 160 km/orë, sipas policisë rrugore. Ai është përplasur fillimisht me disa makina të tjera dhe më pas ka përfunduar në shkurre, pranë rrugës kryesore.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit