Home POLITIKE Më 22 shtator...

Më 22 shtator vjen në Tiranë koncerti që zhvillohet në mbarë botën

0
0

Kryebashkiaku Erion Veliaj shkruan mëngjesin e sotëm në Facebook: 

Mirëpresim këtë 22 shtator SANREMO GIOVANI. Një projekt muzikor i cili udhëton në mbarë botën dhe ka zgjedhur TIRANËN si destinacionin e parë. 😍
Ky koncert MADHËSHTOR vjen me pjesëmarrjen e plot artistëve të rinj italianë si edhe yjet e muzikës shqiptare Marsela Çibukaj, MC Kresha dhe Lyrical Son.
📍Sheshi “Italia”
🗓️ 22 shtator
⏰ 20:00
HYRJA E LIRË

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit