”Më mashtroni nëse mundeni”: 17-vjeçarja nxjerr në Tik Tok nënën dhe babain bodybuilding – Gazeta Koha Jone

”Më mashtroni nëse mundeni”: 17-vjeçarja nxjerr në Tik Tok nënën dhe babain bodybuilding

Delaney Short, nga Virxhinia e SHBA-së, ndau në rrjetin social Tik Tok, fotografi e video të nënës dhe babait të saj.

Ndjekësit e saj, u mahnitën nga fiziku i prindërve të 17-vjeçares, të cilët janë bodybuilding.

”Shikoni mirë, më mashtroni nëse mundeni’‘, tha ajo në postimin e saj, duke paralajmëruar djemtë.

Video e publikuar nga Delaney, arriti rekorde shikueshmërie, me mbi 14,5 milion klikime.

Related Posts

Next Post

Discussion about this post

EDITORIAL

30 vite KOHA JONE