Home Aktualitet Me sa blihen ...

Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

0
0

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99 lekë dhe do shitet me 100 lekë.

Euro do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.7 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.7 lekë dhe do shitet me 110.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 122.2 lekë dhe do shitet me 123.2 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit