Home Aktualitet Me sa blihen ...

Me sa blihen e shiten dollari dhe euro ditën e sotme, çfarë ndodh me monedhat e tjera

352
0

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 93.4 lekë dhe do të shitet me 94.6 lekë.

Ndërkohë, euro do blihet me 102.3 lekë dhe do shitet me 103.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 105.3 lekë dhe do shitet me 106.8 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 117.1 lekë dhe do shitet me 118.5 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit