Home ShowBiz ”Më shk...

”Më shkeli syrin kur puth Romeon”, debat mes Gracianos dhe Heidit, ç’po ndodh mes banorëve

115
0

Ky Prime në ”Big Brother Albania Vip 3”, nisi me sherrin e fundit mes Gracionos dhe Heidit, dhe që Romeo nuk është përfshirë, por reagimet e forta i ka vetëm në Prime.

Heidi: Kam bërë gabim. E kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit dhe nuk e bëra. Më ndodhi si situata me Lisin, kujtova atë dhe kur filloj nuk ndaloj më, dhe ishte dhe sikleti aty. Është defekti im i madh, më ndodh dhe si tani po më vjen. Unë kërkova dhe ndjesë. Graciano ndoshta ka parë arogancë tek unë prandaj nuk iu duk e sinqertë ndjesa ime. Sjellja e tij ka nisur para ca ditesh, më ka thënë do ‘të të vi nga mbrapa’, etj. E kuptoj pse e bëri të gjithë këtë gjënë.

Graciano: E para, do këkroj ndjesë për reagimet e mija, ndjesëpublikut për ato fjalë të përdorura,dhe për reagimin, por jo për kontentin. Është shumë zorr që unë të arrij në këtë pikë, por më është bërë, presion, bullizëm në këtë shtëpi, duke nisur nga Heidi. Unë po jepja shpirtin në atë letër, sado mediokre të ishte, po tregoja ndjenjat e mija. Do e zgjasja dhe me Meritonin por kur u ktheva, pashë që ai më kërkoi falje, teksa Heidi e kërkoi sa për sye faqe.

Unë kam pasur shumë njerëzi si Heidi që më kanë bullizuar, masakruar në jetën time, por i falenderoj se më kanë bërë të fortë. Unë kam qenë gati ta godas Heidin kam pasur gurin në dorë por se kam bërë. E vleësoja sespe ishte njerëz i drejtë. Por kur shoh skuthllëqe, pabesi, padrejtësi reagoj. Ajo më ka përmendur njeriun tim të shtrenjtë kur tha ‘ik bëj be prapë’. Unë jam njeri pa frikë, jam vetëm këtu. Unë nuk kamuflohem, kam nerva, shpërthej, as nuk vrava njeri, as nuk preva. Ndodh shumë rrallë por ndodhi. Nuk tërhiqem nga kontenti, nga fjalët e përzgjedhura po.

Heidi: Graciano është thjesht një person që e do shumë këtë lojë dhe do të ekzistojë me çdo kusht këtu, siç thotë dhe vetë.

Romeo: Çfarë lidhje ka letra që e solle sitiatën deri këtu. Ti përdor njerëzit për lojë

Graciano: Më ka shkelur syrin kur të puth ty. Më vjen keq që ndihesh në siklet në shumë situata me Heidin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit