Home ShowBiz Melania Trump...

Melania Trump rindez zhurmat e divorcit

4
0

Melania Trump nuk shihej gjëkundi në fotot e celebrimit të ditëlindjes së 75-të të ish-Presidentit Donald Trump, në një event të profilt relativisht të ulët në fillim të javës në New Jersey.

Ditëlindja u bë në një darkë elegante në Golf Club në Bedminster, fotot e së cilës u postuan në rrjet nga djali tij Donald Trump Jr, ku shihej një listë interesante të ftuarish.

Gruaja e Donald, ish-Zonja e parë Melania Trump, nuk shihet. Më herët ish-gruaja e Donald, Ivana ka thënë për revistën ”People” se “Donald i urren ditëlindjet”, ndërsa një burim tjetër tha për rrjetin se Melania ka programin e saj dhe një jetë të pavarur nga i shoqi.

Një tjetër burim tha se Melania udhëton shpesh nga ”New York, New Jersey e Florida”, dhe takohet me të shoqin vetëm kur këtë e lejojnë axhendat e tyre.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit