Home Aktualitet Meta: Kujtimi...

Meta: Kujtimi i Zef Dedës do të mbetet i përjetshëm në zemrat e shqiptarëve

77
0

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të aktorit të njohur shkodran, Zef Deda.

Mesazhi i Ilir Metës: 

Një humbje e madhe për humorin dhe artin shqiptar ndarja nga jeta e aktorit shumë të dashur për publikun, Zef Deda.
I shpreh ngushëllimet e mia të përzemërta familjes Deda.
Kujtimi i Zef Dedës do të mbetet i përjetshëm në zemrat e të gjithë shqiptarëve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit