Home Aktualitet Meta publikon...

Meta publikon foton me studentin e mjekësisë: Partia e Lirisë, Partia e Rinisë!

60
0

“I lumtur ta nisja ditën me studentin e Mjekësisë, Brukin, anëtarin më të ri të Partisë së Lirisë.
Edhe ai i lumtur që pas sezonit të provimeve të bashkojë forcat me Partinë e Lirisë për Ndryshim!
Studentët janë prioritet i jashtëzakonshëm për ne dhe mbështetja për ta do të jetë konkrete.
Partia e Lirisë, Partia e Rinisë!”, shkruan Ilir Meta në një postim në Facebook, ku ka ndarë edhe një foto me studentin e mjekësisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit