Home KRYESORE Ministri Arbj...

Ministri Arbjan Mazniku mbledh kryebashkiakët e Shqipërisë në takim për projektet dhe zhvillimin

280
0

“Në Këshillin Konsultativ Qeveri Qendrore – Vetëqeverisje vendore, për Buxhetin 2024 projektet e reja të zhvillimit të mëtejshëm të qyteteve tona dhe impaktin e tyre në rritjen e mirëqenies së qytetarëve”- shkruan Arbjan Mazniku, ministri i Pushtetit Vendor.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit