Home Aktualitet Ministri i Pu...

Ministri i Pushtetit Vendor, Arbjan Mazniku: Besojmë te rinia si motor kryesor i shoqerisë

25
0

Ministri i Pushtetit Vendor, Arbjan Mazniku shkruan sot: “Besojmë tek rinia, si një nga motorët kryesorë të shoqërisë për ta bërë Shqipërinë 2030 vendin më të avancuar në rajon në fushën e turizmit, teknologjisë dhe energjisë”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit