Home KRYESORE Ministri Mazn...

Ministri Mazniku me Federica Mogherini në zyrat e Kolegjit Europian të Tiranës

255
0

“Me Federica Mogherini në zyrat e Kolegjit Europian të Tiranës, mes shumë miqsh e bashkëpunëtorësh të çmuar për çeljen informale të një kapitulli krejt të ri për akademinë dhe arsimin në Shqipëri që do të ketë një impakt domethënës për të ardhmen dhe integrimin europian të vendit”- shkruan Arbjan Mazniku, ministër i Pushtetit Vendor.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit