Home Aktualitet Ministri Mazn...

Ministri Mazniku: Tirana sot është më e bukur, më tërheqëse dhe më krenare se asnjëherë

52
0

Ministri i Pushtetit Vendor, Arbjan Mazniku shkruan në profilin e tij në facebook: “Gëzuar 104 vjetorin e Tiranës sonë kryeqytet, e cila sot është më e bukur, më tërheqëse dhe më krenare se asnjëherë”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit