Home Aktualitet Ministri pozo...

Ministri pozon edhe si top-model

1
0

Ministri i Shtetit për Rindërtim dhe Zhvillim, Arben Ahmetaj ka pozuar për fotografin e njohur Agim Rama. Komentet në rrjetet sociale janë të ndryshme, por kryesisht si “top-model” shkruajnë për ministrin Ahmetaj

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit