Home Aktualitet Ministrja Man...

Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë: Vetëm 3 pacientë tek Infektivi

5
0

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se në Spitalin Infektiv janë të shtruar vetëm 3 pacientë dhe se rastet ditore janë të ulëta.

“#Covid19/ Të dhënat nga Spitali Infektiv, ku aktualisht ka vetëm 3 pacientë të shtruar, rastet ditore të ulëta, pavarësisht numrit të lartë të testimeve dhe ulja e vazhdueshme e rasteve aktive, janë të dhëna premtuese për një sezon turistik përtej pandemisë”, shkruan Manastiriu.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit